Czech Premium Lager
Plzen 1842
Чеський Преміум Лагер

Сусло: 13%

Вміст спирту: 4.7%

Гіркота: 30 IBU

Колір: 9 EBC

Це не якийсь там типовий Pilsner Urquell. Це пиво зварене у найкращих чеських традиціях, щоб тішити українську душу. У ньому хлібно-солодовий смак поєднується з хмельовим букетом, злегка пряним і трав’янистим, що лишає приємний післясмак і дарує чудовий настрій.

Munich Helles
Spaten 1894
Мюнхенське Світле

Сусло: 11%

Вміст спирту: 4%

Гіркота: 19 IBU

Колір: 7 EBC

Пиво, що було створене як конкурент пілзнеру, та згодом стало одним з найпоширеніших і найпопулярніших сортів Німеччини. Цей чистий німецький лагер золотавого кольору з м’яким зерновим солодовим смаком для тих, хто полюбляє трохи солодкуватий присмак у пиві.

Wheat Beer
Degenberg 1548
Пшеничне пиво

Сусло: 11%

Вміст спирту: 4%

Гіркота: 10 IBU

Колір: 7.5 EBC

З Нижньої Баварії XVI сторіччя для вашого задоволення сьогодні дійшло пшеничне пиво. Це дуже особливе пиво має приємний фруктовий присмак, який забезпечують не лише сорти хмелю, а й особливості верхового бродіння пивного сусла та дозрівання пива!

Festbier
Theresa 1810
Октоберфест

Сусло: 14%

Вміст спирту: 5.5%

Гіркота: 22 IBU

Колір: 23 EBC

Справжні герої Октоберфесту, то не чоловіки, які п’ють багато пива, а жінки, що його розносять до столу! Тереза – міцна жінка, що здатна напоїти за раз майже 10 осіб. Цю тендітність та міць ми поєднали в особливому сорті пива до свята Октоберфесту.

International Pale Lager
Fiat 124
Міжнародний світлий лагер

Сусло: 12%

Вміст спирту: 4.7%

Гіркота: 23 IBU

Колір: 11 EBC

Спочатку був Fiat, а потім жигуль. Але у нас щось пішло не так і спочатку ми створили дуже традиційне жигулівське пиво, а потім, шляхом удосконалення більшою кількістю хмелю з’явився Fiat ще одне пиво яким ми пишаємося та рекомендуємо вам для втамування спраги й посиденьок з друзями під різноманітну закуску!

Schwarzbier
Arnold
Чорне пиво

Сусло: 13%

Вміст спирту: 5.2%

Гіркота: 24 IBU

Колір: 52 EBC

Для поціновувачів темного пива ми зварили Schwarzbier! Це саме легкотіле, збалансоване і м’яке з усіх типів «чорного» пива. Воно відмінно поєднується з копченим і вершковим сиром, смаженим м’ясом, фруктовими та шоколадними десертами.

NEIPA
Vermont
Ново Англійский ИПА

Сусло: 12%

Вміст спирту: 3%

Гіркота: 32 IBU

Колір: 17 EBC

Нещодавно, Вермонт подарував нам цей стиль. Зараз немає майже жодної броварні, яка б не варила це пиво. Для тих, кому набридла IPA та хто полюбляє у напоях тропічну ароматику поєднану с м’яким пшеничним смаком ми створили це пиво. Ми не боїмося експериментувати та радимо вам спробувати щось новеньке.

American Pale Ale
Buffalo
Американський Pale Ale

Сусло: 13.7%

Вміст спирту: 5.5%

Гіркота: 43 IBU

Колір: 21 EBC

Крафтова революція в США подарувала всьому світу стиль пива APA. Ми зварили це пиво для вас, щоб ви могли насолодитися фруктовими, хвойними та цитрусовими нотами. Які забезпечують незвичайні сорти американського хмелю.

Pumpkin Ale
Washington
Гарбузовий Ель

Сусло: 15%

Вміст спирту: 6%

Гіркота: 20 IBU

Колір: 25 EBC

Коли гарбуза багато вродило, то треба перетворити його на пиво! Це сезонний сорт пряного пива з незвичною композицією смаку та аромату, в якій приємно поєднується смак печеного гарбуза з корицею в поєднанні з трав’яними нотками хмелю.

American Pale Ale
Nevada
Американський Pale Ale

Сусло: 13%

Вміст спирту: 4.7%

Гіркота: 32 IBU

Колір: 17 EBC

Пиво не вода, справжнє пиво це Невада!Ми взяли за основу один з найвідоміших американських сортів і зробили його повністю українським! Вода, український солод та хміль зробили чудову колаборацію і створили АРА с відмінним солодовим смаком та хмелевою гірчинкою.

Golden Ale
Antwerp 1918
Голден Ель

Сусло: 15%

Вміст спирту: 6%

Гіркота: 24 IBU

Колір: 11 EBC

Нефільтроване, непастеризоване, світле пиво золотистого кольору. Сладкий, солодовий смак з довгим післясмаком печива. Золотистый колір нагадає вам наші пшеничні поля та волосся нашого побратима Джонсонюка.

Milk Stout
Sweet Cow
Молочний Стаут

Сусло: 17%

Вміст спирту: 5.5%

Гіркота: 15 IBU

Колір: 55 EBC

Лактоза, яку переносять усі люди, бо вона зварена з солодом і хмелем, а тому в три рази корисніша! Темне як українська ніч, солодке як кохання, міцне як наші захисники і захисниці! Доповніть свою вечерю цим пивом і шматком шоколаду – ви втратите розум.

Witbier
Flanders 1318
Вітбір

Сусло: 12%

Вміст спирту: 4.5%

Гіркота: 12 IBU

Колір: 8 EBC

Hoegaarden чекали? То він тут! Колись його дуже знецінили і закрили офіційну пивоварню. Але з 1965 року цей сорт вариться великими обьемами і не втрачає свою популярність. І зараз ви маєте змогу скуштувати це традиційне пиво трішки мутне, з карколомним ароматом цитрусових і кориандру.

Zhigulevskoye
VAZ-2101
Жигулівське

Сусло: 9%

Вміст спирту: 2.7%

Гіркота: 23 IBU

Колір: 11 EBC

Пиво, яке знає твій батько, твій дід і навіть його батько! Бо кожен з них відстояв не одну чергу, щоб його скуштувати. Саме “копійка” дозволяла відвідати купу кіосків у пошуках цього рідкісного напою. Пиво просте та зрозуміле, перевірене часом та з приємним солодовим і хмельовим смаком. Саме те, що треба під рибні смаколики або для приготування “Йоржа”.

Milkshake IPA
Mango
Смузі Ель

Сусло: 15.5%

Вміст спирту: 5.5%

Гіркота: 27 IBU

Колір: 10 EBC

При виготовленні цього пива жодна крапля молока не постраждала, страждали лише плоди манго у великій кількості. Трішки вершкове, добре охмелене пиво вразить вас своїм зовнішнім виглядом і переверне уявлення про традиційні смаки. Ми не економили на фруктах і хмелі, а зварили з усією широтою Української душі!

Winter Seasonal Beer Juniperus
Juniperus ribes
Зимове сезонне пиво ялівець

Сусло: 14.5%

Вміст спирту: 5.6%

Гіркота: 18 IBU

Колір: 49 EBC

Там, де посаджений ялівець, повітря набагато чистіше, а якщо вживати його всередину, то ви наче й самі будете випромінювати вічне, добре й світле! Незвичне поєднання смородини та ялівцю робить це спеціальне сезонне пиво майже панацеєю від усіх хвороб, тож наповнюйтесь вітамінами зсередини та будьте здорові!

Winter Seasonal Beer Cacao
Moctezuma
Зимове сезонне пиво какао

Сусло: 18%

Вміст спирту: 7%

Гіркота: 17 IBU

Колір: 55 EBC

Хто сказав, що какао полюбляють лише діти? Кремезні чоловіки та витончені жінки теж не відмовляться від нього, але тільки якщо воно буде гарно здобрене пивом! Це пиво зварене для холодного сезону, щоб ви змогли разом із друзями або у сімейному колі створити собі святковий настрій і відчути насичений смак сезонного напою!

Tropical Fruit Sour
The Mangolorian
Тропічно фруктовий кислий ель

Сусло: 16%

Вміст спирту: 6.5%

Гіркота: 11 IBU

Колір: 10 EBC